№ | Початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади | Дата проведення | Час |
1 | ДМШ №1 ім. Я. Степового | 19 червня | 15.00 |
2 | КДМШ №3 ім. В. Косенка | 18 червня | 15.00 |
3 | ДМШ №4 ім. Д. Шостаковича | 26 травня | 12.00 |
4 | КДМШ №7 ім. І.Шамо | 26 травня | 11.00 |
5 | КДМШ №8 | 09 червня | 11.00 |
6 | ДМШ №9 | 23 червня | 13.30 |
7 | ДМШ №10 | 26 червня | 11.00 |
8 | ДМШ №11 | 16 червня | 15.00 |
9 | ДМШ №12 | 08 червня | 13.00 |
10 | ДМШ №13 ім. Глінки | 19 червня | 12.30 |
11 | КДМШ №14 | 12 червня | 12.00 |
12 | КДМШ №15 | 09 червня | 11.00 |
13 | ДМШ №16 | 09 червня | 13.00 |
14 | ДМШ №20 | 19 червня | 12.00 |
15 | ДМШ №21 | 16 червня | 11.00 |
16 | КДМШ №22 | 05 червня | 12.00 |
17 | КДМШ №23 | 18 червня | 11.00 |
18 | ДМШ №24 | 18 червня | 12.30 |
19 | КДМШ №26 | 15 червня | 12.00 |
20 | ДМШ №27 | 04 червня | 11.00 |
21 | ДМШ №29 | 10 червня | 12.00 |
22 | ДМШ №31 | 05 червня | 12.30 |
23 | ДМШ №32 | 02 червня | 13.00 |
24 | КДМШ №33 | 16 червня | 10.00 |
25 | КДМШ №35 | 08 червня | 10.00 |
26 | ДМШ №36 | 08 червня | 12.00 |
27 | ДМШ №37 | 09 червня | 12.00 |
28 | ДМШ №38 | 18 червня | 11.00 |
29 | ДМШ №39 | 06 червня | 14.00 |
30 | ДМШ №40 | 16 червня | 10.00 |
31 | КДШМ №1 | 04 червня | 11.00 |
32 | КДШМ №2 | 18 червня | 11.00 |
33 | КДШМ №3 | 18 червня | 11.00 |
34 | ДШМ №4 | 04 червня | 12.00 |
35 | КДШМ №5 | 08 червня | 12.00 |
36 | КДШМ №5 ім. Л. Ревуцького | 04 червня | 13.00 |
37 | ДШМ №6 ім. Г. Жуковського | 18 червня | 12.00 |
38 | ДШМ №7 | 29 травня | 15.00 |
39 | КДШМ №8 | 09 червня | 12.00 |
40 | ДШМ №9 | 19 червня | 13.00 |
41 | КДШМ ім. С. Турчака | 25 червня | 11.00 |
42 | Державна дитяча хореографічна студія українського танцю «Барвіночок» | 17 червня | 14.00 |
43 | ШДЕМ | 02 червня | 12.00 |
44 | ВМШ №1 ім. К. Г. Стеценка | 24 червня | 18.00 |
45 | Київська хореографічна школа №1 | 03 червня | 15.00 |
46 | КДХШ №1 | 03 червня | 14.00 |
47 | ДХШ №2 | 12 червня | 11.00 |
48 | ДХШ №3 | 11 червня | 15.00 |
49 | ДХШ №4 | 11 червня | 10.00 |
50 | ДХШ №5 | 15 червня | 11.00 |
51 | ДХШ №7 | 18 червня | 14.00 |
52 | ДХШ №9 | 11 червня | 14.00 |
53 | КДХШ №10 | 09 червня | 11.00 |
54 | КДХШ №11 | 11 червня | 11.00 |
55 | ЦЕВ «Гармонія» | 28 червня | 17.30 |
56 | ЦСДЮК «Щасливе дитинство» | 28 травня | 11.00 |
57 | ОКЦ «Дивосвіт» | 26 травня | 12.00 |