Головна  →  Методичні заходи  →  19 лютого 2018

Майстер-клас з виготовлення квітів із паперу керівника гуртка образотворчого мистецтва «Барвик» клубу «Ровесник» ЦС ДЮК «Щасливе дитинство» Голосіївського району м. Києва Турчіної Ірини Владиславівни

16 лютого у клубі «Ровесник» централізованої системи дитячо-юнацьких клубів «Щасливе дитинство» для викладачів київських художніх шкіл та гуртків був проведений майстер клас керівника образотворчого гуртка «Барвик» Турчіної Ірини Владиславівни, яка вчила своїх колег робити бутони троянд та святкові квіткові прикраси.

Можливості звичайного паперу безкінечні, його використовують у багатьох видах декоративно-ужиткового мистецтва: айрис фолдингу, аплікації, витинанці, декупажі, кардомейкінгу, квілінгу, кирігамі, киотології, колажі, конструюванні з паперу, кусудамі, мідзухікі, орегамі, паперопластиці, паперовій архитектурі, пап'є-маше, пергамото, плетінні, pop-up'і, скрапбукінгу, торцюванні, тунел-букінгу, хандигирімі. Походження цих різноманітних технік з усіх континентів, це нам говорить про те, що цікавість людей до майстрування з паперу поширено в увіх куточках світу, відмінність тільки в тому, що у різних країнах виникли свої оригінальні та самобутні жанри та форми цього мистецтва. Деякі з них сягають глибини віків, входять у національну символіку різних країн.

Паперопластика дуже цікавий і досить трудомісткий жанр ручної праці, ця робота подібна до скульптури. Згинаючи папір і створюючи за допомогою ліній згинів певні малюнки і форми, можна перетворити звичайний аркуш паперу в справжній витвір мистецтва. І для цієї роботи треба тільки ножиці, клей-олівець, кольоровий папір, шаблони деталей та простий олівець.

Майстер клас Ірини Владиславівни навчив присутніх робити квітучим будь-який день, всі загорілись творчими ідеями, які можна нескладно реалізувати та зробити не тільки в своєму житті, але і в житті оточуючих кольорове свято. Щиро дякуємо майстрині за таку чудову нагоду та бажаємо творчих звершень та квіткового настрою у ці зимові дні.

Перейти до спискуВерсiя для друку